Vita lejonet

Vita lejonet
Vita lejonet
Vita lejonet
Vita lejonet
Vita lejonet
Vita lejonet
Vita lejonet
Vita lejonet
Vita lejonet
Vita lejonet

Klubbat för:

5 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

VITA LEJONETS ORDEN, Tjeckoslovakien, civil version, 1920/30-tal, halskors, i etui, 60x42 mm
2 miniatyrer medföljer

Zustandsbeschreibung

emaljlagning

444513

2017-03-20