Stämpelkortshållare
2017-03-03
444525
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STÄMPELKORTSHÅLLARE, 6 st, omkring 1900-talets mitt, med 25 st fack vardera, etikettmärkt Constatina, höjd 94 cm
Slitage och bucklor