Tidskriftsställ 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

TIDSKRIFTSSTÄLL, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, sarg med låda, dragknopp i mässing, höjd ca 59, 48x39 cm

Brusksslitage, enstaka ytskador, en längsgående spjäla ngt lös

444536

2017-03-03