Klubbat för:
1 300 SEK
1 000 SEK
TIDSKRIFTSSTÄLL, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, sarg med låda, dragknopp i mässing, höjd ca 59, 48x39 cm
Brusksslitage, enstaka ytskador, en längsgående spjäla ngt lös
444536
2017-03-03