Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PARVASER, FAT, porslin, Kina, Grön Kanton, tidigt 1900-tal, figural dekor, porslin med emaljfärger, vasernas höjd ca 42 cm
Smärre slitage
444538
2017-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här