Porslin Kina

Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina

Klubbat för:

23 000 SEK

3 000 SEK

PARVASER, FAT, porslin, Kina, Grön Kanton, tidigt 1900-tal, figural dekor, porslin med emaljfärger, vasernas höjd ca 42 cm

Smärre slitage

444538

2017-03-03