Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LISS ERIKSSON (1919-2000): Stående kvinna, signerad och daterad Liss Eriksson Taserud -43, terracotta, höjd ca 48 cm
Bränningsdefekt i form av sprickbildning
444562
2017-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här