Liss Eriksson skulptur terracotta

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LISS ERIKSSON (1919-2000): Stående kvinna, signerad och daterad Liss Eriksson Taserud -43, terracotta, höjd ca 48 cm

Bränningsdefekt i form av sprickbildning

444562

2017-03-06