Skulptur häst

Skulptur häst
Skulptur häst
Skulptur häst
Skulptur häst
Skulptur häst
Skulptur häst
Skulptur häst
Skulptur häst
Skulptur häst
Skulptur häst

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, Kina, skuret trä, bemålad, stegrande häst, höjd ca 150 cm

Sprickor, färgbortfall, skador

444563

2017-03-05