Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1900-tal, polykrom dekor med guld av rokokosällskap, höjd inklusive skärm ca 67 cm
Slitage
444564
2017-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här