Klubbat för:
16 500 SEK
15 000 SEK
GUNNAR NILSSON (1904-1995): Flicktorso, signerad och numrerad G. Nilsson 5/10, mörkpatinerad brons, höjd 29 utan sockel, 35 cm inklusive träsockel, gjutarmärkt Bisceglia, cire perdue
444573
2017-03-06