Gunnar Nilsson skulptur i brons

Klubbat för:

16 500 SEK

15 000 SEK

GUNNAR NILSSON (1904-1995): Flicktorso, signerad och numrerad G. Nilsson 5/10, mörkpatinerad brons, höjd 29 utan sockel, 35 cm inklusive träsockel, gjutarmärkt Bisceglia, cire perdue

444573

2017-03-06