Curt Hansson skulptur i brons
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
CURT HANSSON (född 1907): Flickhuvud, brons, monogramsignerad och daterad CH -53, höjd ca 22 cm
Kuntoraportti
444581
Päivämäärä:
2017-03-06