Curt Hansson skulptur i brons

Curt Hansson skulptur i brons
Curt Hansson skulptur i brons
Curt Hansson skulptur i brons
Curt Hansson skulptur i brons
Curt Hansson skulptur i brons
Curt Hansson skulptur i brons
Curt Hansson skulptur i brons
Curt Hansson skulptur i brons

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

CURT HANSSON (född 1907): Flickhuvud, brons, monogramsignerad och daterad CH -53, höjd ca 22 cm

Kuntoraportti

444581

Päivämäärä:

2017-03-06