Curt Hansson skulptur i brons

Curt Hansson skulptur i brons
Curt Hansson skulptur i brons
Curt Hansson skulptur i brons
Curt Hansson skulptur i brons
Curt Hansson skulptur i brons
Curt Hansson skulptur i brons
Curt Hansson skulptur i brons
Curt Hansson skulptur i brons

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CURT HANSSON (född 1907): Hästhuvud, brons, monogramsignerad och daterad CH -51, gjutarmärkt E Pettersson fud, höjd ca 25 cm inklusive stensockel

444582

2017-03-06