Waldemar Sjölander litografi

Waldemar Sjölander litografi
Waldemar Sjölander litografi
Waldemar Sjölander litografi
Waldemar Sjölander litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988), stilleben med figur, signerad och daterad 1946, 23/50, litografi, ca 80x57 cm

444585

2017-03-06