Esther Eppens skulptur
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ESTHER EPPENS, orientaliskt kvinnohuvud, signerad, glaserad keramik, höjd ca 43 cm på träsockel, medföljande skulptur i form av orientalisk kvinnohuvud signerad och daterad Evlöw Cahidon? -51, bemålad terracotta, höjd 40 cm
Esther Eppens skulptur med lös sockel
444588
2017-03-06