Pall design Nanna Ditzel

Pall design Nanna Ditzel
Pall design Nanna Ditzel
Pall design Nanna Ditzel
Pall design Nanna Ditzel
Pall design Nanna Ditzel
Pall design Nanna Ditzel
Pall design Nanna Ditzel
Pall design Nanna Ditzel

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NANNA DITZEL, pall, Fritz Hansen, Danmark, 1960-tal, underrede i metall, stoppad sits, svart klädsel, märkt Made in Denmark FH, höjd ca 36, sitsens diameter 39 cm

Torkad stoppning, bruksslitage

444592

2017-03-05