Pall design Nanna Ditzel
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NANNA DITZEL, pall, Fritz Hansen, Danmark, 1960-tal, underrede i metall, stoppad sits, svart klädsel, märkt Made in Denmark FH, höjd ca 36, sitsens diameter 39 cm
Torkad stoppning, bruksslitage
444592
2017-03-05