Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURGRUPP, snidat och delvis bemålat trä, signerad och daterad Axel Ericsson Västervik-1931, 8 figurer, skrivbord, 2 bänkar, måttstock, figurernas mått 8-22 cm.
444605
2017-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här