Axel Ericson figurgrupp

Axel Ericson figurgrupp
Axel Ericson figurgrupp
Axel Ericson figurgrupp
Axel Ericson figurgrupp
Axel Ericson figurgrupp
Axel Ericson figurgrupp
Axel Ericson figurgrupp
Axel Ericson figurgrupp
Axel Ericson figurgrupp
Axel Ericson figurgrupp
Axel Ericson figurgrupp
Axel Ericson figurgrupp

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURGRUPP, snidat och delvis bemålat trä, signerad och daterad Axel Ericsson Västervik-1931, 8 figurer, skrivbord, 2 bänkar, måttstock, figurernas mått 8-22 cm.

444605

2017-03-03