Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): Landskap, Frankrike, utförd på 1960-talet, signerad L. Jirlow, tusch på papper, 17x23 cm
Proveniens: Gåva från konstnären till nuvarande ägare
444609
2017-03-07