Lennart Jirlow teckning

Lennart Jirlow teckning
Lennart Jirlow teckning
Lennart Jirlow teckning
Lennart Jirlow teckning

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Landskap, Frankrike, utförd på 1960-talet, signerad L. Jirlow, tusch på papper, 17x23 cm
Proveniens: Gåva från konstnären till nuvarande ägare

444609

2017-03-07