Arne Jones brons och koppar

Arne Jones brons och koppar
Arne Jones brons och koppar
Arne Jones brons och koppar
Arne Jones brons och koppar
Arne Jones brons och koppar
Arne Jones brons och koppar
Arne Jones brons och koppar
Arne Jones brons och koppar
Arne Jones brons och koppar
Arne Jones brons och koppar

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ARNE JONES (1914-1976): "Sekvens", signerad och daterad, A Jones, -55, 1/6, brons och koppar, höjd inkl sockel ca 16, plattans längd ca 20x41 cm

444615

2017-03-06