Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ARNE JONES (1914-1976): "Sekvens", signerad och daterad, A Jones, -55, 1/6, brons och koppar, höjd inkl sockel ca 16, plattans längd ca 20x41 cm
444615
2017-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här