Bord
2017-03-03
444621
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, 1920-tal, ek, träskuren dekor av bla tassfötter, sarg med låda, höjd ca 58, 115x65 cm
Mindre märken/ slitage