Solspeglar 1 par

Solspeglar 1 par
Solspeglar 1 par
Solspeglar 1 par
Solspeglar 1 par

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGLAR, 1 par, s k solspeglar, 1900-talets senare del, träskuren bronserad dekor, konvext spegelglas, diameter ca 27,5 cm/styck

Smärre skador

444631

2017-03-03