Pelle Havne

Pelle Havne
Pelle Havne
Pelle Havne
Pelle Havne

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PELLE HAVNE (1893-1935), Same på fjället, signerad Pelle Havne, olja på duk, ca 35 x 56 cm

444640

2017-03-03