Ljusstakar fransk empire

Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire
Ljusstakar fransk empire

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

LJUSSTAKAR, 2 st., snarlika, 1800-tal, fransk empire, brännförgylld brons, konisk stam, ljusmanschetter, höjd 30 cm

444669

2017-03-03