Andre Bouheret oljemålning

Andre Bouheret oljemålning
Andre Bouheret oljemålning
Andre Bouheret oljemålning
Andre Bouheret oljemålning
Andre Bouheret oljemålning
Andre Bouheret oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

ANDRÉ BOUHÉRET (1900-tal), "Midsommar-Fåglarö", signerad och dateraed a tergo 1973, olja på duk, 55x73 cm

444671

2017-03-06