Birgitta Lilebladh

Birgitta Lilebladh
Birgitta Lilebladh
Birgitta Lilebladh
Birgitta Lilebladh
Birgitta Lilebladh
Birgitta Lilebladh

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BIRIGTTA LILJEBLADH (född 1924): "Gult Ansikte", signerad Birgitta Liljebladh, olja på duk, ca 64x54 cm

444687

2017-03-06