Andre Bouheret oljemålning

Andre Bouheret oljemålning
Andre Bouheret oljemålning
Andre Bouheret oljemålning
Andre Bouheret oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANDRÉ BOUHÉRET (1900-tal), komposition-"Periode Blanche", signerad och daterad, 1963, olja på pannå, 74x115 cm

444692

2017-03-06