Hans Osvald Larsson

Hans Osvald Larsson
Hans Osvald Larsson
Hans Osvald Larsson
Hans Osvald Larsson

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS OSVALD LARSSON (1915-1973): Landskap med hus, signerad HOL (Hans Osvald Larsson), olja på pannå, ca 55x53 cm

444701

2017-03-06