Bordslampa Sarsaparilla Deco Designs
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SARSAPARILLA DECO DESIGNS, bordslampa, 1970-tal, stomme i vitmetall, kupa i blått frostat glas, kupan med datering 1978, undertill märkt med etiketter, höjd ca 20, längd 30 cm
Bruksslitage
444706
2017-03-04