Bordslampa Sarsaparilla Deco Designs

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SARSAPARILLA DECO DESIGNS, bordslampa, 1970-tal, stomme i vitmetall, kupa i blått frostat glas, kupan med datering 1978, undertill märkt med etiketter, höjd ca 20, längd 30 cm

Bruksslitage

444706

2017-03-04