Ulf Trotzig

Ulf Trotzig
Ulf Trotzig
Ulf Trotzig
Ulf Trotzig
Ulf Trotzig
Ulf Trotzig

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ULF TROTZIG (1925-2013): Gul vind, signerad Trotzig, 1988, olja på duk, ca 60x73 cm.

444708

2017-03-16