Margareta Wallin oljemålning

Margareta Wallin oljemålning
Margareta Wallin oljemålning
Margareta Wallin oljemålning
Margareta Wallin oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARGARETA WALLIN (1900-tal): Porträtt, signerad Margareta Wallin -53, olja på pannå, ca 34x29 cm

444711

2017-03-04