John Lundqvist och Esther Eppens
2017-03-06
444714
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOHN LUNDQVIST (1882-1972) samt ESTHER EPPENS, skulpturer i gips, signerade och Lundqvist daterad 1912, i form av sittande kvinnor, höjd ca 30-34 cm
Båda med nagg