Evert Fährm oljemålning

Evert Fährm oljemålning
Evert Fährm oljemålning
Evert Fährm oljemålning
Evert Fährm oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EVERT FÄHRM (1901-1971): Landskap, signerad Ev Fährm, olja på pannå, ca 17x32 cm

Smärre fläckar

444720

2017-03-04