Bruno Mathsson "Pernilla"

Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Pernilla", fåtölj, DUX, stomme i betsat böjträ, nyomklädd i svart skinn, sitthöjd 29-42 cm, brännmärkt Bruno Mathsson Dux, även märkt med jubileumsplakett "Pernilla 25 år" 1994, numrerad 1032

Skruvar ej original, slitage

444723

2017-03-22