Bruno Mathsson "Pernilla"
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Pernilla", fåtölj, DUX, stomme i betsat böjträ, nyomklädd i svart skinn, sitthöjd 29-42 cm, brännmärkt Bruno Mathsson Dux, även märkt med jubileumsplakett "Pernilla 25 år" 1994, numrerad 1032
Skruvar ej original, slitage
444723
2017-03-22