Design Börje Skohg Modern Keramik

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRJE SKOHG (född 1923), vas, signerad och daterad -84, vitglaserad med abstrakt gulddekor, höjd ca 16 cm

444747

2017-03-19