Design Paul Hoff Modern Keramik

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL HOFF (född 1945), skål, Gustavsberg, signerad och daterad 1987 samt unikat 151, höjd ca 9, längd ca 33 cm

444766

2017-03-19