Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BERTIL LUNDGREN (född 1934), skulptur, Rörstrand, stengods, glaserad i blått, svart och vitt, monogramsignerad och numrerad 109875, höjd ca 38 cm
444772
2017-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här