Design Bertil Lundgren Modern Keramik

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERTIL LUNDGREN (född 1934), skulptur, Rörstrand, stengods, glaserad i blått, svart och vitt, monogramsignerad och numrerad 109875, höjd ca 38 cm

444772

2017-03-19