Design Bertil Lundgren Modern Keramik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL LUNDGREN (född 1934), vas, Rörstrand, glaserat stengods, signerad och numrerad 134376, höjd ca 29 cm

444773

2017-03-19