Georges Rouault litografi

Georges Rouault litografi
Georges Rouault litografi
Georges Rouault litografi
Georges Rouault litografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GEORGES ROUAULT (1871-1958): Les trois Clowns, färglitografi, ca 1925, signerad i trycket, tryckt av Auguste Clot, Paris, 58x45,5 cm
LITTERATUR: Chapon-Rouault 150, Wofsy 83

444780

2017-03-06