Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GEORGES ROUAULT (1871-1958): Les trois Clowns, färglitografi, ca 1925, signerad i trycket, tryckt av Auguste Clot, Paris, 58x45,5 cm
LITTERATUR: Chapon-Rouault 150, Wofsy 83
444780
2017-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här