Brandy pans silver London

Brandy pans silver London
Brandy pans silver London
Brandy pans silver London
Brandy pans silver London
Brandy pans silver London
Brandy pans silver London
Brandy pans silver London
Brandy pans silver London

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PANNOR, 3 st., s.k. brandy pans, sterlingsilver, olika storlekar, svarvade trähandtag, otydliga tillverkarstämplar, samtliga stämplade London varav två årsstämplade 1731 resp.1744 samt en 1800-tal, höjd 5,5-7 cm

Bucklor, den större med graverat monogram på liv

444791

2017-03-03