Sengustaviansk baljfåtölj

Sengustaviansk baljfåtölj
Sengustaviansk baljfåtölj
Sengustaviansk baljfåtölj
Sengustaviansk baljfåtölj
Sengustaviansk baljfåtölj
Sengustaviansk baljfåtölj
Sengustaviansk baljfåtölj
Sengustaviansk baljfåtölj
Sengustaviansk baljfåtölj
Sengustaviansk baljfåtölj
Sengustaviansk baljfåtölj
Sengustaviansk baljfåtölj
Sengustaviansk baljfåtölj
Sengustaviansk baljfåtölj

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BALJFÅTÖLJ, sengustaviansk, västsverige, förgylld och träskuren samt delvis gjutet pastellage, sitthöjd 44 cm, höjd 69 cm

Dekorskador, 1 ½ lins saknas, renoverad, sits med fläck

444823

2017-03-04