Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BALJFÅTÖLJ, sengustaviansk, västsverige, förgylld och träskuren samt delvis gjutet pastellage, sitthöjd 44 cm, höjd 69 cm
Dekorskador, 1 ½ lins saknas, renoverad, sits med fläck
444823
2017-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här