Ebbe Sadolin & Svend Jespersen Royal Copenhagen
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EBBE SADOLIN & SVEND JESPERSEN, figurin, modell Harlequin, Royal Copenhagen, polykromt underglasyrbemålat porslin, signerad ES / SJ i godset, stämplat Royal Copenhagenmärke samt modellnummer 2354, 1:a sortering, höjd ca 28 cm
444839
2017-03-03