Ebbe Sadolin & Svend Jespersen Royal Copenhagen

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EBBE SADOLIN & SVEND JESPERSEN, figurin, modell Harlequin, Royal Copenhagen, polykromt underglasyrbemålat porslin, signerad ES / SJ i godset, stämplat Royal Copenhagenmärke samt modellnummer 2354, 1:a sortering, höjd ca 28 cm

444839

2017-03-03