Design Rolf Palm Modern Keramik
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
ROLF PALM (född 1930), vas, Höganäs, 1960, stengods, glasyr i brunt, signerad och daterad Palm -60 Höganäs, höjd ca 18 cm
Kuntoraportti
444842
Päivämäärä:
2017-03-19