Torsten Jovinge, akvarell från Båstad

Klubbat för:

9 400 SEK

5 000 SEK

TORSTEN JOVINGE (1898-1936): Båstadbukten vid Stensån, signerad och daterad Jovinge -35, akvarell på papper, 44x39 cm

444845

2017-03-05