Design Rolf Sinnemark Modern Keramik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLF SINNEMARK (född 1941), vas, Rörstrand, porslin, geometrisk dekor, glasyr i svart och vitt, monogramsignerad samt 4, höjd ca 19 cm

Krackelyr

444847

2017-03-19