Design Simon Söholm Modern Keramik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIMON SÖHOLM (Danmark), skulptur, signerad J Simon Söholm Bornholm, delvis glaserat lergods, höjd ca 36 cm

kantnagg på basen

444860

2017-03-19