Anders Lundqvist såsskål silver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDERS LUNDQVIST, såsskål på fat, silver, godronerat liv, invändigt förgylld, stämplad Stockholm 1847, höjd 10, såsskålens diameter 16 cm, vikt 592 g

444868

2017-03-03