Design Sylvia Leuchovius Modern Keramik
2017-03-19
444869
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SYLVIA LEUCHOVIUS (1915-2003), skål på fot, Rörstrand signerad Leuchovius, glaserat stengods, höjd ca 33, diameter 48 cm
Flera fotnagg