Lampor 1 par Kina

Lampor 1 par Kina
Lampor 1 par Kina
Lampor 1 par Kina
Lampor 1 par Kina
Lampor 1 par Kina
Lampor 1 par Kina
Lampor 1 par Kina
Lampor 1 par Kina
Lampor 1 par Kina
Lampor 1 par Kina
Lampor 1 par Kina
Lampor 1 par Kina

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VASER / LAMPOR, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, vasernas höjd ca 36 cm

Allmänt slitage, borrade

444870

2017-03-07