Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
JOHN ANDERSSON, miniatyrer, 9 st., Andersson & Johansson keramik, Höganäs, bestående av: vaser och skålar, glaserat stengods, signerade AJHöganäs,
höjd 1,5-6,5 cm
1 vas med mynningsnagg
444873
2017-03-03