John Andersson AJ keramik minitiatyrer

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

JOHN ANDERSSON, miniatyrer, 9 st., Andersson & Johansson keramik, Höganäs, bestående av: vaser och skålar, glaserat stengods, signerade AJHöganäs,
höjd 1,5-6,5 cm

1 vas med mynningsnagg

444873

2017-03-03