Mimmo Paladino etsning
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MIMMO PALADINO (Italien, född 1948), Solo di Pesci, signerad Mimmo Paladino 1980, 18/35, färgetsning, 25x48 cm, bladstorlek 80x59 cm
Kuntoraportti
444895
Päivämäärä:
2017-03-03