Mimmo Paladino etsning

Mimmo Paladino etsning
Mimmo Paladino etsning

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

MIMMO PALADINO (Italien, född 1948), Solo di Pesci, signerad Mimmo Paladino 1980, 18/35, färgetsning, 25x48 cm, bladstorlek 80x59 cm

Kuntoraportti

444895

Päivämäärä:

2017-03-03